Op het station word ik jaloers aangekeken door de meisjes die tegenover me zitten. Een uur vertraging hebben we inmiddels, dankzij een ongeluk is er geen treinverkeer mogelijk en zijn honderden reizigers gestrand op het station, onder wie ik. “Zie je wel”, denk ik bij mezelf, “ik had toch wat langer op de Vakantiebeurs moeten blijven, om weg te dromen bij mooie bestemmingen.”
Maar in plaats daarvan zit ik op een bankje op het station. En wat doe je dan, als je wacht? Nieuwe e-mails lezen, Facebook checken, YouTube filmpjes kijken en in mijn geval bloggen. Geluk bij een ongeluk is namelijk dat ik op de Vakantiebeurs een Princess koffer heb gewonnen! De koffer heeft 2 USB-poorten waaraan ik tegelijkertijd mijn telefoon en tablet kan opladen. Vandaar de jaloerse blikken die naar mij geworpen worden; de overige reizigers zijn stroomloos én dus ook offline, maar ik e-mail en blog gewoon door.
Princess trolley met usb?
Schreef ik een paar dagen geleden al over de Princess koffer die je kon winnen op de vakantiebeurs, dinsdag kreeg ik hem daadwerkelijk uitgereikt door Alexandra Ochsendorf van Verkeersbureaus.info! Na een blogger meeting mocht ik met mijn spiksplinternieuwe koffer naar huis. En hij werd dus meteen goed gebruikt. In de trein had ik meer dan voldoende tijd om de koffer te reviewen.
Eind 2014 presenteerde het merk de Princess Traveller Power collectie. Reisbagage met oplader die je de mogelijkheid biedt om je telefoon en andere mobiele apparaten op te laden, zodat je altijd stroom binnen handbereik hebt. De Princess Traveller Power collectie bestaat uit een handbagagekoffer met een ingebouwde oplader, een handbagagekoffer met afneembare, magnetische solar-oplader en een rugzak met draagbare solar-oplader. Ik kreeg de zwarte Princess Traveller handbagagekoffer met twee ingebouwde USB-poorten waar je een mobiele telefoon of tablet meerdere keren kan opladen.
Review
Wat vind ik tot nu toe van de koffer? De koffer ziet er luxe uit, door het matte 100% gerecycled PET materiaal waardoor de koffer sterk, licht, maar zeker ook duurzaam is. De vier airplane wheels die 360˚draaien zijn heel fijn als je een eind moet lopen met je koffer.
De ingebouwde powerbox-oplader in de koffer heeft een lithium batterij van 8000mAh. Ik heb mijn telefoon nu vier keer opgeladen en de accu is nog steeds niet leeg. Volgens de info zou hij tot 6 uur non-stop moeten laden, dus ruim genoeg om een lange reis mee door te komen. Bovendien kan je aan de Power Box meerdere apparaten tegelijk aansluiten, via de 2 USB-poorten. Het systeem is beveiligd tegen te hoge voltages, overbelasting, overlading en kortsluiting.
Met de meegeleverde USB-lader laad je de koffer ook weer snel op, aan een computer, laptop of USB-netadapter (niet meegeleverd, maar ik gebruikte de adapter van mijn telefoon). Je kunt aan vier led lampjes het niveau van de accu zien, rood (<25%), oranje(25-50%), groen(50-75%) en nogmaals groen(>75%). Vervelend is alleen dat het groene klepje niet helemaal goed sluit. In de stromende regen zijn de USB-poorten waarschijnlijk niet goed beschermd.
De koffer is 55cm hoog, 35cm breed en 22cm diep, en is hiermee geschikt als handbagage. Hij weegt 3,3kg en heeft een inhoud van 32 liter. Enige nadeel is dat ik in de handleiding las dat de koffer niet als ruimbagage mag worden ingecheckt, omdat de ingebouwde oplader een lithium batterij bevat! Zorg er dus voor dat je de koffer niet te vol laadt op de terugreis, want hij móet echt mee als cabinebagage 😉
De koffer die ik het afgelopen jaar gebruikte als handbagage was ook van Princess en ondanks dat ik deze vaak gebruik is de koffer – afgezien van een paar krasjes – nog in perfecte staat. Als deze koffer ook zo mooi blijft, ben ik een groot fan! De koffer is ideaal wanneer je op reis geen geschikte plek vindt om je telefoon of tablet op te laden. Je bent nu toch overal bereikbaar met je eigen oplaadpunt!

Princess Traveller power koffer met usb-poorten
Deze Princess koffer is bij Bol.com te bestellen en de andere koffer en rugzak vind je hier en hier .